Profim Fotel obrotowy Accis Pro 150SFL

Accis Pro 150 SFL
Ocena: 5
1 723,92 zł 1 959,00 zł 1723.92
Cena: 1 723,92 zł 1 959,00 zł 1723.92

ilość szt.

Opis

 

CHCESZ ZOBACZYĆ SWÓJ FOTEL W WYBRANEJ KOLORYSTYCE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: sklep@ergobiuro.pl

 

Gwarancja - 5 LAT

 

To nie jest krzesło dla każdego. Fotel Accis Pro jest wyłącznie dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i dokonując wyborów kierują się jakością swojego życia. Wybór krzesła należy do kluczowych w zakresie organizacji miejsca pracy. Bo to naprawdę ma znaczenie czy pracujesz siedząc na stołku czy krześle, które już na etapie projektu miało jeden cel: odpowiedzieć na apel fizjoterapeutów i lekarzy, kórzy powtarzają niezmiennie, że siedząc wiele godzin w jednej pozycji, robimy krzywdę swojemu ciału.

Accis Pro jest odpowiedzią na postulat aktywnego siedzenia. Nie usztywnia ciała w jednej pozycji, pozwala aby kręgosłup, barki, ramiona i lędźwia w mikro ruchach, które wykonujemy podczas pracy, były wspierane przez mechanizm dopasowujący się do ruchu użytkownika.

Jak to działa? Krzesło wykorzystuje innowacyjny system Smart HPS. Ruch oparcia na boki możliwy jest dzięki systemowi przegubów łączących oparcie z mechanizmem krzesła. Oparcie wyposażone jest w pręt ze specjalnego kompozytu działającego jak klasyczna sprężyna, co pozwala na powrót oparcia do pozycji bazowej. Ruch siedziska możliwy jest dzięki przegubowi kulowemu umieszczonemu w centralnej części siedziska. Czyli zarówno oparcie jaki siedzisko podążają za Tobą. Funkcję ruchów bocznych siedziska można zablokować. No i nie zapominajmy o podłokietnikach, regulacja góra-dół, na boki i rotacja, to te elementy, które pozwalają na podparcie przedramion i odciążenie pleców.

 

Siedzimy, a jednak się ruszamy. To krzeslo jest całkowicie Pro. Pro zdrowie, Pro jakość, Pro ergonomia, Pro design, Pro wygoda.

Dobrze zaprojektowany, perfekcyjnie wykonany. Siatka na oparciu nadaje Accis Pro lekkości, dzięki czemu świetnie komponuje się zarówno w biurze, jak i w domowym miejscu pracy. Home office również wymaga przygotowania, zwłaszcza, że właśnie w domu rzadko dbaliśmy o to, aby krzesło, na którym siedzimy było ergonomiczne.

 

Obejrzyj filmy jak to działa.

 

 

 


 

DANE TECHNICZNE

Wersja fotela

- 150SFL - Wersja obrotowa z oparciem siatkowym, mechanizm Synchro z funkcją wysuwu siedziska oraz funkcją pochylenia siedziska i oparcia

Oferta na wersję fotela z zagłówkiem Accis Pro 151: https://ergobiuro.pl/fotel-obrotowy-Profim-Accis-Pro-151-SFL

Mechanizm
- Synchro SFL - mechanizm SL z dodatkową funkcją pochylenia siedziska i oparcia, ilość pozycji blokowania – 5, kąt odchylenia oparcia - +28⁰ (dużo!), kąt nachylenia siedziska -5⁰ (dużo!), funkcja wysuwu siedziska zakres wysuwu siedziska 70 mm (dużo!), zakres siły regulacji sprężyny 45-110 kg.
- amortyzator z tzw. poduszką poprawiającą komfort siedzenia jako standard.

Dostępne bazy (krzyżaki)
Baza pięcioramienna.
Wersje kolorystyczne:
- czarny (tworzywo - poliamid)
- jasnoszary (tworzywo - poliamid)
- chrom (aluminium polerowane) - tylko w połączeniu z wersją kolorystyczną czarną

Podłokietniki

- P63PU - Podłokietnik regulowany góra-dół (zakres regulacji 100 mm), nakładka przód-tył (+/- 50 mm),  nakładka na boki (+/- 27 mm), nakładka poliuretanowa, obracanie nakładki (27° na stronę), kolorjasnoszary.

Dostępne kółka/stopki

- kółka twarde (do podłóg miękkich) - czarne lub jasnoszare (w zależności od wybranego koloru konstrukcji)
- kółka miękkie (do podłóg twardych) - czarne lub jasnoszare (w zależności od wybranego koloru konstrukcji)
- stopki teflonowe (uniwersalne, zawsze czarne)

Konstrukcja siedziska

- maskownica z tworzywa (polipropylen) w kolorze czarnym lub jasnoszarym (RAL 7047)
- pianka poliuretanowa wylewana, gramatura około 80 kg/m3
- siedzisko posiada funkcję tzw. side movement, niezależną od mechanizmu, po 6⁰ na stronę, dzięki czemu podąża za użytkownikiem w trakcie wykonywania przez niego mimowolnych ruchów. Funkcję „side movement” można również zablokować.

Konstrukcja oparcia

- Rama z tworzywa (poliamid z włóknem szklanym) obleczona tkaniną dystansową Rhythm lub Runner, w kolorze czarnym lub jasnoszarym (RAL 7047)
- Opcjonalnie oparcie wyposażone w podparcie lędźwiowe regulowane na wysokość i głębokość
- Innowacyjność oparcia polega na tym, że wyposażone jest ono w przegub kulowy, dzięki czemu oparcie podąża za użytkownikiem w każdym kierunku (tzw. backrest flexibility), w zakresie 12⁰. Jest to funkcja, której nie można zablokować.

 

Zagłówek

Możliwość zamówienia zagłówka (w oddzielnej ofercie) w późniejszym terminie i montaż w posiadanym fotelu, we własnym zakresie.

Zagłówek (Model fotela 151) - regulacja wysokości i kąta nachylenia (elementy plastikowe: czarne lub jasnoszare)
Zagłówek może być wykonany w tapicerce siedziska lub siatkach Runner lub Rhythm

Oferta na zagłówek do fotela Accis Pro 150https://ergobiuro.pl/zaglowek-do-fotela-Profim-Accis-Pro

 

Waga netto

150SFL - 18 kg

Waga brutto

150SFL - 20 kg

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony