Fotel AccisPro 150SFL szary Select - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

Profim AccisPro 150 SFL jasnoszary P63PU Select
Ocena: 4.5
2 241,90 zł 2 491,00 zł 2241.90
Cena: 2 241,90 zł 2 491,00 zł 2241.90


ilość szt.

Opis

FOTEL W PREZENTOWANEJ PONIŻEJ KONFIGURACJI

DOSTĘPNY OD RĘKI !!!

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: sklep@ergobiuro.pl

 

Gwarancja - 5 LAT

 

KONFIGURACJA OFEROWANEGO FOTELA (tapicerka siedziska III grupa cenowa, tkanina Select)

Kolor stelaża Jasnoszary                                 Kolor bazy (krzyżaka) Jasnoszary            Tapicerka siedziska Select 65117           Siatka Runner 60061 RU-17 Biała             

                  

Model

150SFL - Wersja obrotowa z oparciem siatkowym

Wersja mechanizmu

Synchro SFL - mechanizm SL z dodatkową funkcją pochylenia siedziska i oparcia, ilość pozycji blokowania – 5, kąt odchylenia oparcia - +28⁰ (dużo!), kąt nachylenia siedziska -5⁰ (dużo!), funkcja wysuwu siedziska zakres wysuwu siedziska 70 mm (dużo!), zakres siły regulacji sprężyny 45-110 kg.
Amortyzator z tzw. poduszką poprawiającą komfort siedzenia jako standard.

Baza (krzyżak)

Baza pięcioramienna, jasnoszara (tworzywo poliamid)

Podłokietniki

P63PU - Podłokietnik regulowany góra-dół (zakres regulacji 100 mm), nakładka przód-tył (+/- 50 mm),  nakładka na boki (+/- 27 mm), nakładka poliuretanowa, obracanie nakładki (27° na stronę), kolor jasnoszary.

Kółka do wyboru

Kółka twarde z hamulcem (do podłóg miękkich), jasnoszare (tworzywo poliamid)
Kółka miękkie z hamulcem (do podłóg miękkich), jasnoszare (tworzywo poliamid)

Oparcie

Siatkowe, podparcie lędźwiowe - regulacja góra-dół i sprężystość

  

ACCIS PRO

To nie jest krzesło dla każdego. Fotel Accis Pro jest wyłącznie dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i dokonując wyborów kierują się jakością swojego życia. Wybór krzesła należy do kluczowych w zakresie organizacji miejsca pracy. Bo to naprawdę ma znaczenie czy pracujesz siedząc na stołku czy krześle, które już na etapie projektu miało jeden cel: odpowiedzieć na apel fizjoterapeutów i lekarzy, kórzy powtarzają niezmiennie, że siedząc wiele godzin w jednej pozycji, robimy krzywdę swojemu ciału.

Accis Pro jest odpowiedzią na postulat aktywnego siedzenia. Nie usztywnia ciała w jednej pozycji, pozwala aby kręgosłup, barki, ramiona i lędźwia w mikro ruchach, które wykonujemy podczas pracy, były wspierane przez mechanizm dopasowujący się do ruchu użytkownika.

Jak to działa? Krzesło wykorzystuje innowacyjny system Smart HPS. Ruch oparcia na boki możliwy jest dzięki systemowi przegubów łączących oparcie z mechanizmem krzesła. Oparcie wyposażone jest w pręt ze specjalnego kompozytu działającego jak klasyczna sprężyna, co pozwala na powrót oparcia do pozycji bazowej. Ruch siedziska możliwy jest dzięki przegubowi kulowemu umieszczonemu w centralnej części siedziska. Czyli zarówno oparcie jaki siedzisko podążają za Tobą. Funkcję ruchów bocznych siedziska można zablokować. No i nie zapominajmy o podłokietnikach, regulacja góra-dół, na boki i rotacja, to te elementy, które pozwalają na podparcie przedramion i odciążenie pleców.

Siedzimy, a jednak się ruszamy. To krzeslo jest całkowicie Pro. Pro zdrowie, Pro jakość, Pro ergonomia, Pro design, Pro wygoda.

Dobrze zaprojektowany, perfekcyjnie wykonany. Siatka na oparciu nadaje Accis Pro lekkości, dzięki czemu świetnie komponuje się zarówno w biurze, jak i w domowym miejscu pracy. Home office również wymaga przygotowania, zwłaszcza, że właśnie w domu rzadko dbaliśmy o to, aby krzesło, na którym siedzimy było ergonomiczne.

AccisPro - zobacz jak to działa.

 

Konstrukcja siedziska

- maskownica z tworzywa (polipropylen) w kolorze czarnym lub jasnoszarym (RAL 7047)
- pianka poliuretanowa wylewana, gramatura około 80 kg/m3
- siedzisko posiada funkcję tzw. side movement, niezależną od mechanizmu, po 6⁰ na stronę, dzięki czemu podąża za użytkownikiem w trakcie wykonywania przez niego mimowolnych ruchów. Funkcję „side movement” można również zablokować.

Konstrukcja oparcia

- Rama z tworzywa (poliamid z włóknem szklanym) obleczona tkaniną dystansową Rhythm lub Runner, w kolorze czarnym lub jasnoszarym (RAL 7047)
- Opcjonalnie oparcie wyposażone w podparcie lędźwiowe regulowane na wysokość i głębokość
- Innowacyjność oparcia polega na tym, że wyposażone jest ono w przegub kulowy, dzięki czemu oparcie podąża za użytkownikiem w każdym kierunku (tzw. backrest flexibility), w zakresie 12⁰. Jest to funkcja, której nie można zablokować.

Waga netto

150SFL - 18 kg

Waga brutto

150SFL - 20 kg

Wymiary fotela

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony