Jak przygotować biuro w domu? 0
biuro w domu

Jak przygotować biuro w domu?

 

Praca zdalna nie jest niczym nowym, wielu z Was od dawna pracowało w domu. Jednak czy zastanawialiście się nad tym przy czym i w jakich warunkach pracujecie? Czy macie odpowiednie biurko i dopasowane do Was krzesło?

Sytuacja się zmieniła, teraz większość z nas pracuje w domu. I nie jest to 5-6 godzin spędzonych przy biurku, pracujemy często dłużej niż w biurze i w warunkach dużo bardziej wymagających. Biuro w domu to miejsce pracy, które trzeba przemyśleć i dobrze przygotować, czasem zaprojektować. Tym bardziej, że dom stał się często miejscem pracy i nauki jednocześnie dla wielu osób. Homeoffice trzeba zorganizować.

Biurko

Symbol, ale i podstawowe wyposażenie naszego stanowiska do pracy. Możesz wykorzystać stół w salonie lub kuchni, ale tylko pod jednym warunkiem. Po zakończeniu dnia pracy koniecznie uprzątnij swoje biuro. Życie w domu musi toczyć się dalej. Idealnym rozwiązaniem jest znalezienie miejsca do postawienia osobnego stanowiska pracy, jeśli posiadasz gabinet, jesteś w najlepszej sytuacji. Ale nawet w niewielkim mieszkaniu możesz wygodnie i ładnie przygotować sobie swoje biuro.  Do wyboru masz tradycyjne biurka biurowe lub biurka zaprojektowane specjalnie z myślą o wykorzystaniu w przestrzeni domowej. Miękkości nadadzą mu drewniane nogi i ciepła kolorystyka blatów biurka. Warto też rozważyć czy wzorem pracowników krajów zachodnich nie zdecydować się na pracę przy biurku z regulowaną wysokością. Biurko z możliwością zmiany wysokości (elektryczną lub manualną), dające wybór czy pracujemy na siedząco czy na stojąco, to dzisiaj idealne rozwiązanie dla tych, którzy wiele godzin spędzają przy biurku. Design, styl, rozmiar- wybór jest ogromny.

Krzesło biurowe

Najważniejszy sprzęt w naszym domowym biurze. Nawet jeśli już dawno wyposażyłeś swój gabinet lub miejsce do pracy, sprawdź czy na pewno masz odpowiednie, dostosowane do Ciebie i Twojego sposobu siedzenia krzesło. Praca zdalna to wiele godzin siedzenia i obciążenie dla kręgosłupa. Zadbaj o swoje krzesło, a zadbasz o siebie.

biuro w domu

 

Wybór masz ogromny, krzesło z zagłówkiem i bez zagłówka, krzesło z oparciem siatkowym lub pełnym, krzesło z regulowanymi podłokietnikami, krzesło z mechanizmem synchro, krzesło z mechanizmem orthopedical. Fotele i krzesła biurowe charakteryzuje ogromny rozwój i nakłady na badania, więc jest w czym wybierać. Jeżeli nie wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dla siebie krzesła zwróć się do doradcy, na pewno pomoże. A jeśli chodzi o design tu również oferta foteli dostosowanych do przestrzeni domowych jest bardzo szeroka,

Panele akustyczne

Element o bardzo szerokiej funkcji: wycisza, oddziela od pozostałej przestrzeni, usprawnia organizację narzędzi, stanowi również element dbałości o design, wprowadzając do Twojego biura kolor. Pozwala na przypięcie kartki przypominajki, że czas na przerwę.

Nie zapominajcie również o kwiatach, gadżetach biurowych i słuchawkach. Te ostatnie pozwolą Wam przetrwać jeśli obok toczą się e-lekcje.

Poniżej przedstawiamy Wam parę gotowych, polecanych przez nas zestawów idealnych do stworzenia aranżacji domowego biura. Pamiętajcie: kolory i rozmiary tkanin i blatów są dowolne. I zawsze możemy też przygotować dla Was projekt Waszego własnego domowego biura.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium